2002 tılında yasal zorunluluk ile tüm yaşam alanlarında zorunlu hale gelen yangın alarm sistemlerinde, Antalya Elektrikçim tecrübesi ile sorunsuz kurulum ve uzun garanti süresi ile, yangının başlanğıc sürecinde algılayan ve hızlı müdahale ile zararı minimuma indiren uygulamalarla geniş hizmet yelpazemizden çözüm bulabilirsiniz.

Antalya Elektrikçim yönetmeliğin önerdiği bu olmazsa olmaz sistemleri asla görsel uygulamayı tercih etmez. Önemli olan canlının yaşamı ve demirbaşının zarar görmemesi ilkesi ile hareket eden Güzeloba bölgesindeki merkezinden siz değerli müşterilerimizin yerini keşfetmekte ve projeye uygun bu istenmeyen durumlarda zararınızı sıfıra indirmeye yönelik kaliteli ürün ve tamamlayıcı elemanları ile çzöüm ortağınız olmaktadır.

İstenmeyen durumlarla karşılaşmamak için elektriğin olduğu her işlemde işini ciddiyet ile yapan kurumsal firmaları tercih etmeniz önemle önerimizdir. Yarınlar kazasız sıkıntısız olsun diyoruz ve yaşadığınız tüm sorunlarda ve taleplerinizde bizide mutlaka değerlendirin istiyoruz.

    Talep Formu