Antalya merkezde 2012 yılında, elektrik taahhüt ve projelendirme firması olarak Kadir Dişci önderliğinde kurulan firma, o yıllarda bina elektriği, çevre aydınlatma, yaşam alanı elektrik tesisatı, fabrika elektrik düzenleyici otomasyonları konularında faaliyet göstermekte idi. Geçmişinden aldığı güç ve müşteri portföyünün genişlemesi ile günümüzde: Dış cephe panel led giydirme, ışıklı ve hareketli tabela, AVM dışı ışık oyunları sistemleri, müzik, ses ve anons sistemleri, bina kontrol ve akıllı ev sistemleri gibi sayısız kulvarda sektöre duyulan her konuda faaliyet gösterebilmektedir.

Sektörün gerekliliğini yerine getirebilecek vasıfta çok sayıda ekip arkadaşlarının tamamı iş güvenliği ve çevre güvenliği konusunda eğitimlerden geçmiş, müşteri ilişkilerinde üst düzey iletişim kurabilecek kuralları benimsemiş ve iş hayatına uyarlamış durumda olup, mühendis ve tekniker yönetim kurul üyeleri ile her talebe cevap verebilecek konuma gelmiştir.

Her ölçekteki işe ve her müşterisine eşit yaklaşmayı başarmış olan firmamız Antalya Elektrikçim irili ufaklı sayısız proeye imza atmıştır.

Bir fabrikanın otomasyon kurulumundan bir evdeki elektrik anahtarına kadar iş büyüklüğü ayırmadan hizmet veren firmamız sizlere varoldugunca hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.